Renovace

Každou renovaci motocyklu pečlivě konzultujeme se zákazníkem.

- Vždy klademe důraz na originalitu motorky. Při demontáži se zaměřujeme na kontrolu dílů. Pokud není díl originalní nebo je z jiného typu   motorky, konzultujeme se zakazníkem jeho výměnu či ponechání.  Snažíme se vyhnout replikám jak jen to jde, ale bohužel v některých případech  to není možné. Jako třeba výfuky ty kupujeme u osvědčeného českého dodavatele nové.

- Po demontáži a mechanickém očištění zasíláme jednotlivé díly na chromování, pozinkovaní atd. S chromováním máme velice dobré zkušenosti s firmou, jejíž výsledky jsou dokonalé a vzhledem k dlouhodobé spolupráci se i časy chromování rapidně zkrátily.

- Kompletní GO motoru + chem. leštění

- Kompletní GO tlumičů

- Elektroinstalaci natahujeme vždy novou

- Středy kol, doporučujeme vyčistit chemickou cestou

- Renovace sedla..

- Pneumatiky a duše dáváme většinou nové.

- Spasování motocyklu je velice důležité pro finální montáž. Některé motorky jsou složeny z více dílů, nebo naopak nějaké chybí v jiných případech se v dávných dobách motorky i tunily tzn. výměna za díly originální, které s postupem času k sobě nepasují a proto se musí spasovat, aby při montáži vše sedělo jak má.

-  Je možno si objednat repliky originál šroubů z lešteného nerezu nebo galvanicky upravené, které neobsahují číselné označení.

- Lanovody, gumy na stupačky atd. většinou kupujeme od našeho dodavatele nové

- Vše kompletně fotodokumentujeme